Пт. Бер 29th, 2024

Легкоатлет з Дружківки став чемпіоном Європи у 17 років. Михайло Брудін здобув “золото” на чемпіонаті Європи з легкої атлетики U18, що триває в ізраїльському Єрусалимі.

Спортсмен показав кращий результат (60.80 м) в метанні диска серед чоловіків серед 24-х учасників, після чого з рекордом чемпіонатів Європи – 64.51 м – виграв фінал.

Друге місце посів нідерландець Яннік Рольвнік. “Бронзу” виборов румунець Міхай Даміан Моторка.

Суперниками легкотлета з Донеччини були дискоболи з Бельгії, Угорщини, Кіпру, Естонії, Австрії, Іспанії, Греції, Франції.

Тренує Михайла батько Юрій Брудін. Атлет є спортсменом-інструктором Донецької обласної штатної команди резервного спорту, вихованцем Дитячо-юнацької спортивної школи міста Дружківка та представником Школи вищої спортивної майстерності Донеччини.

Про це повідомляють в Управлінні фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

Вітаємо нашого чемпіона і рекордсмена!

Нагадаємо, Андрій Трусов з Миколаївки здобув 6 нагород на чемпіонаті світу з параплавання. Спортсмен представляв на змаганнях місто Слов’янськ і встановив 2 рекорди.