Чт. Чер 1st, 2023

“Сказали, що села практично нема”, – розказує зі сльозами на очах переселенка з Кодеми. 69-річній Ніні з Бахмутчини вдалося врятувати своє життя завдяки евакуації.

Зараз жінка перебуває у прихистку на Кіровоградщині. В Олександрії, за її словами, зустріли тепло та привітно.

Через постійні обстріли та зрив опалювального сезону мешканців Донецької області закликають до евакуації. У відео дивіться про те, як переселенку зустріли і як вона нині живе на новому місті.

Нагадаємо, з території Донецької області триває обов’язкова евакуація цивільного населення. Влада неодноразово закликає людей виїхати до більш безпечних регіонів через постійні обстріли російських військ, внаслідок яких щоденно гинуть та зазнають поранень цивільні.

За даними начальника Донецької ОВА Павла Кириленка, з території області до Кіровоградщини евакуйовано понад 15 тисяч людей.

Про права та потреби ВПО для телеканалу Донеччина ТВ повідомив Максим Ткач, керівник Регіонального офісу “U-LEAD з Європою” у Донецькій області.

Рекомендуємо до перегляду цикл сюжетів про переселенців з Донеччини, які розпочали або продовжили свою справу після евакуації:

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, аби дізнаватися актуальні новини Донеччини у своєму смартфоні!

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *