Чт. Лют 9th, 2023

В Олександрії інтегрують ВПО з Донеччини у соціальне життя громади. Для того, аби переселенці більше спілкувалися як один з одним, так і з місцевими – влада влаштовує різноманітні заходи.

Заступниця міського голови Олександрії Ірина Чемерис розповідає і про створення волонтерського хабу за участю переселенців з Донеччини.

“До нас у місто офіційно заїхало майже 11 тисяч ВПО. І звичайно, не можливо цих людей залишати сам на сам. Тому міська влада дуже часто спілкується із активними представниками ВПО.

Ми допомагали створенню одного із гуманітарних штабів, в якому безпосередньо волонтерять внутрішньо переміщені особи. Ми влаштовували круглі столи, влаштовували так звані міні-паті з ними. Ми проводили суботники, на які приходили і представники молоді, і представники ВПО.

Це робиться для того, щоб люди спілкувалися разом і отримували досвід спільної роботи, спільного спілкування”, – зазначає заступниця міського голови Олександрії.

Як приймають переселенців з Донеччини на Кіровоградщині – дивіться у сюжеті від нашого кореспондента.

Нагадаємо, через постійні обстріли та зрив опалювального сезону мешканців Донецької області закликають до евакуації.

З території Донеччини до Кіровоградщини евакуйовано понад 15 тисяч людей. Жителям області варто пам’ятати, що держава піклується про своїх громадян на кожному етапі проведення евакуації: забезпечує транспортом, розміщенням, гарячим харчуванням та виплатою матеріальної допомоги.

Про свій шлях евакуації з Кодеми та прийом в Олександрії розповіла пенсіонерка Ніна.

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, аби дізнаватися актуальні новини Донеччини у своєму смартфоні!

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *