Чт. Бер 23rd, 2023

Командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв ознайомився з умовами служби та побутом мобільних груп протиповітряної оборони Північної операційної зони. Під час відвідування пунктів дислокації та стартових позицій увага приділялась ефективності функціонування систем протиповітряної оборони як українських зразків озброєння, так і озброєння, що надійшло в якості допомоги від іноземних партнерів.

«Воїни протиповітряної оборони не припиняють стежити за повітряним простором ні на хвилину. Але інтенсивна бойова робота починається у разі загрози дії літальних апаратів ворога, які з’являються у повітряному просторі України та загрожують життю громадян, важливим стратегічним об’єктам та цивільним об’єктам критичної інфраструктури. І коли українці тільки чують сигнал повітряної тривоги, розрахунки протиповітряної оборони вже зайняли свої основні або запасні стартові позиції та привели системи у готовність, щоб у разі потреби перехопити удар противника», – зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

В умовах ведення бойових дій розрахунки ППО не знаходяться на одному місці, оскільки таким чином ворог міг би вирахувати їх місцезнаходження та знищити систему оборону, – йдеться у повідомленні Командування Об’єднаних Сил ЗС України.

Разом переможемо!

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *