Нд. Чер 4th, 2023

В умовах максимально наближених до бойових, у підрозділах, що захищають Північну операційну зону, було проведено комплексні заняття з тактичної та психологічної підготовки, а також відпрацювання у військовослужбовців навичок виконання штурмових дій у складі підрозділу в умовах максимально наближених до бойових дій.

Як зауважив командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, дощ, вода, бруд – усе це притаманне сучасному бою. І військовослужбовець має бути повністю готовим до дій у таких умовах. У цьому й полягає головний зміст цієї підготовки.

«Поки обстановка дозволяє, у Північній операційній зоні тривають заходи з підготовки військ. Також готуються командири, штаби. Крім цього, ми продовжуємо мінувати державний кордон України, створювати нові оборонні рубежі й позиції. Усе це необхідно для того, щоб зміцнити нашу оборону», – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, ці заняття передбачають відпрацювання у військовослужбовців психологічної стійкості до різних ефектів бою, зокрема вибухів, спалахів, будь-яких шумів, криків тощо.

– Смуга перешкод, яку долають військовослужбовці, максимально насичена різними елементами, що вимагають від воїнів фізичної витривалості, тактичної та психологічної підготовки. Складно в навчанні – легше буде в бою. Звичайно, ми не відтворимо всього того, що відбувається на полі бою, але максимально наблизимо й підготуємо наших військовослужбовців. Найголовніше – це відпрацювання стійкості у військовослужбовців, бажання прибути до фінішу всією групою та виконати поставлене завдання, – зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *