Нд. Чер 4th, 2023

Вплив війни на психологічне здоров’я неминучий. Тривалі бойові дії, практично щоденні повітряні тривоги, занепокоєння новинами – підвищуюють рівень тривоги та спричиняють стресовий стан у кожного з нас. Тому піклуватися про своє психічне здоров’я та про свій ментальний стан так само важливо, як і про фізичний.

У Мінреінтеграції рекомендують ресурси, які надають безкоштовну психологічну допомогу.

▪️ВартоЖити

У кол-центрі #ВАРТОЖИТИ (https://vartozhyty.com.ua/callcenter) працює лінія кризового консультування. Отримати психологічну допомогу можна за номером 55-22 з 11:00 до 19:00 по буднях. Консультації надаються у телефонному режимі або через відеозв’язок для мешканців зі всієї України.

▪️Національна психологічна асоціація

Платформа працює у форматі первинної психологічної допомоги. Консультації надаються у телефонному режимі або через відеозв’язок для мешканців зі всієї України. Телефон «гарячої лінії»: 0 800 100 102.

▪️«Розкажи мені»

Якщо ви відчуваєте тривогу, у вас трапляються панічні атаки, ви близькі до депресії чи навіть на межі, то можете залишити заявку (https://tellme.com.ua/) на цій онлайн-платформі. Ви заповнюєте анкету – з вами зв’язується психолог – разом досягаєте емоційного комфорту.

▪️Lifeline Ukraine

«Гаряча лінія»: 73-33 працює цілодобово. Звернутися за допомогою можна за номером телефону або написати повідомлення за посиланням  (https://lifelineukraine.com/contact)

▪️«Людина в біді»

Безкоштовні психологічні консультації надають за номером: 0 800 210 160 та за посиланням (https://lifelineukraine.com/contact).

Бережіть себе та піклуйтеся про своє психічне здоровְ’я!

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *