Нд. Чер 4th, 2023

На Донеччині кількість пошкоджених та зруйнованих приватних помешкань та державних установ унаслідок ворожих обстрілів з кожним днем збільшується. Рятувальники Головного управління, за зверненням місцевих органів влади, майже щодня надають допомогу щодо відновлення зруйнованих через бойові дії будівель та споруд.

“За минулі вихідні рятувальники Донеччини провели заміну 40 кв. метрів пошкодженої ділянки шиферної покрівлі приватного житлового будинку у м. Новогродівка Покровського району, який був пошкоджений обстрілом, вичненим російськими загарбниками”, – йдеться у повідомленні Головного управління ДСНС України у Донецькій області.

Також підрозділи ДСНС здійснили закриття OSB-плитами та плівкою 23 пошкоджених внаслідок обстрілу вікон у багатоквартирних житлових будинках в м. Українськ Покровського району.

Від Головного управління ДСНС залучалося 12 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.

Також рятувальники Донеччини впродовж минулих вихідних евакуювали цивільних мешканців із зони активних бойових дій (м. Часів Яр Бахмутського району та м. Авдіївка Покровського району). Вони врятували із зони ворожих обстрілів 11 осіб, з них 1 дитину та 1 особу з обмеженими фізичними можливостями.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *