Чт. Чер 1st, 2023

Співробітники Донецької обласної прокуратури долучилась до відновлення лісових масивів, знищених окупантами у Лиманському районі. Правоохоронці разом із працівниками Лиманського лісгоспу взяли участь у природозахисних заходах до Всесвітнього дня лісів і висадили дев’ять тисяч саджанців.

Донецька обласна прокуратура продовжує фіксувати наслідки злочинних дій рф на деокупованій території Лиманської громади. Окрім вбивства людей, руйнування їх домівок, цивільної інфраструктури і суцільного мародерства, «визволителі» залишили по собі тисячі гектарів вигорілих вщент лісів.

Прокурори оглянули лісові масиви, що найбільше постраждали внаслідок бойових дій. Вони ще довго нестимуть загрозу людям та тваринам, оскільки буквально усіяні боєприпасами, що не розірвались, та їх уламками.

Після обстеження знищених окупантами зелених насаджень вони долучилися до посадки сосни на понад 3-х гектарах вигорілого лісу.

До речі, посівний матеріал вирощувався з місцевого насіння, зібраного та вчасно евакуйованого лиманськими лісниками до Львівського лісового насіннєво-селекційного центру.

Нагадаємо, з початку військових дій на Донеччині постраждало понад 10 тисяч гектарів лісу, з яких 6,5 тис. га – на території Лиманського лісгоспу.

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *