Сб. Чер 10th, 2023

Вже дев’ять років поспіль команда Благодійного фонду «Руєвит» невтомно допомагає військовим частинам і підрозділам, які виконують бойові завдання на півночі та сході нашої держави. Їх єднає з воїнами омріяна мета – здолати ворога й здобути перемогу.

До штаб-квартири БФ «Руєвит» завітав командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, який подякував волонтерам за їхню активну діяльність та плідну співпрацю. Доброчинці невтомно допомагають військовим частинам і підрозділам, які виконують бойові завдання на півночі та сході нашої держави.

«Ми низько вам вклоняємося за вашу цілодобову, велику й дуже важливу працю, за ваші старання зробити все необхідне для того, щоб наблизити нашу перемогу. Ви даєте нам упевненість і силу для подальшої боротьби з ворогом», – наголосив Сергій Наєв.

За його словами, маскувальні комплекти, які виготовляють члени фонду, принесуть користь українським воїнам під час виконання завдань за призначенням і збережуть не одне солдатське життя.

Благодійний фонд «Руєвит» був створений з початком антитерористичної операції у 2014 році. Близько двохсот волонтерів із Рівненщини працюють у різних напрямках, визначаючи актуальні потреби військовослужбовців та активно комунікуючи з ними: плетуть маскувальні сітки, готують бліндажні свічки, збирають кошти, на які закуповують необхідне обладнання для військовослужбовців, зокрема безпілотні літальні апарати, прилади нічного бачення тощо.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *