Чт. Чер 1st, 2023

Генератори для медичних закладів та водонасосних станцій передали на Донеччину представники Благодійного фонду «Возз’єднання».

Два електрогенератори потужністю 60Е та три електрогенератори потужністю 40Е забезпечуватимуть безперебійну роботу медичних закладів та водонасосних станцій, тобто об’єктів, які є критично необхідними для життя місцевих мешканців. Передача обладнання представниками БО «Благодійний фонд «Возз’єднання» відбулася за участі заступників голови облдержадміністрації Дениса Клюшникова та Максима Сандиги.

Загалом із лютого 2023 року Донецькій області Благодійний фонд «Возз’єднання» передав 30 генераторів, 10 тисяч продуктових наборів, медикаменти першої потреби для дорослих та дітей, медичне обладнання, засоби гігієни та одяг.

Благодійна організація була створена в середині вересня 2014 року задля забезпечення потреб бійців АТО та їхніх родин, допомоги дитячим притулкам та школам-інтернатам. Зараз основним напрямком діяльності фонду – є забезпечення цивільного населення прифронтових територій та військових підрозділів медициною, засобами гігієни, продуктами харчування та іншими необхідними речами.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *