Гірники Донеччини вимагають відставки міністра енергетики

Сума боргу перед шахтарями зросла до 1,1 мільярда гривень. Сьогодні гірники знову страйкують під будівлею Верховної Ради з вимогою погасити заборгованість та відправити у відставку міністра енергетики Ігоря Насалика. Про це повідомляє голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на своій сторінці в мережі Фейсбук. 

Гірники страйкують з вимогою відправити у відставку міністра енергетики Ігоря Насалика

Вчора під час прес-конференції шахтарі звернулися до Президента України Петра Порошенка і Прем′єр-міністра Володимира Гройсмана із проханням взяти на особистий контроль ситуацію у вугільній галузі.

Прес-конфцеренція щодо заборгованості по зарплатні гірникам у Києві

Нагадаємо, що 16 травня був розроблений законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік». Він передбачає виділення 2,8 мільярда гривень на збереження вугільної галузі та виплату коштів шахтарям. Коли 19 травня шахтарі страйкували під будівлею Верховної Ради, вимагаючи виплатити заборговану зарплату, Ігор Насалик пообіцяв, що законопроект буде прийнятий. Потім, 22 червня, Міністерство енергетики та вугільної промисловості виділило 15 мільйонів гривень для часткового погашення заборгованості. Наразі законопроект лишається не розглянутим, а виплати на цьому припинилися.

Каріна Єфремова

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут