РФ заблокувала 35 суден в Азовському морі

0
399

Російська Федерація заблокувала 35 судів, які йшли в українські порти або виходили з портів Маріуполя і Бердянська в Азовському морі. 

“За оперативною інформацією, в очікуванні на вхід в Азовське море знаходяться 18 суден: 4 прямують до порту Бердянськ, 14 – до порту Маріуполь. На вихід з Азовського до Чорного морів також стоїть черга: з порту Бердянська не можуть вийти 3 судна, з порту Маріуполя – 6. Ще 8 суден стоять біля причалів в портах. Загалом заблокованими стоять 35 суден.  Рух здійснюється лише в напрямку російських портів на Азові. Себто, Росія заблокувала українські порти на Азовському морі”, – зазначив Володимир Омелян.

Глава Міністерства інфраструктури України додав, що дії російської сторони свідчать про цілеспрямовану ескалацію ситуації в Азовському морі і дестабілізацію регіону. Мета очевидна – блокування роботи українських портів в акваторії Азовського моря та поступове витіснення України з наших законних територій, що закріплені нормами міжнародного права.

Це було однією із головних тем на II International Maritime Security Conference, яку вже другий рік організовує Міжнародний Центр Стратегій Безпеки і Оборони спільно з Командуванням ВМС ЗС України.

За словами Президента, влада зобов’язана забезпечити право українських військових дати відсіч можливій широкомасштабній агресії РФ. Саме тому було введно воєнний стан. Він діятиме до 26 грудня 2018 року.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут