У Маріуполі пенсіонерам заборонили користуватися комунальним транспортом?

До маріупольських пенсіонерів звернулися з проханням планувати свої поїздки по місту в період з 10:00 до 16:00, щоб оптимально розвантажити транспорт в години пік.

У ході зустрічі представників міської ради з літніми маріупольцями з таким проханням звернувся заступник міського голови Сергій Захаров, передає прес-служба міськради.

«Щоб поліпшити якість надання послуг, зробити роботу комунального транспорту рентабельною, просимо вас допомогти нам в цьому. Вранці міським транспортом користується велика кількість людей. Всім потрібно йти на роботу, в школи і університети. Тому звертаємося з проханням максимально здійснювати свої поїздки в період з 10:00 до 16:00. Таким чином, ми «розвантажимо» транспорт в години пік», – сказав він.

Сергій Захаров також розповів про роботу комунально-громадського транспорту в 2019 році. За його словами, згідно зі Стратегією розвитку, частка комунального транспорту в 2021 році має становити 70%. Цього року Маріуполь отримав згоду від Міжнародної фінансової корпорації на кредит в розмірі близько 36 млн євро на ремонт депо МТТУ і закупівлю 150 нових тролейбусів. Уже в 2019 році вони будуть курсувати вулицями міста.

На минулому тижні у Маріуполі була посилена охорона залізничного вокзалу і морського порту.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут