Рятувальники Донеччини взяли участь у заходах в межах акції «16 днів проти насильства»

Проблема домашнього насильства  останнім часом стає все більш гострою. Щоденно в Україні фіксують близько 348 таких фактів, а близько 60% жінок страждають від домашнього насильства на постійній основі.

Соціальний тиск настільки сильний, що багато жертв сприймають насильство як невідворотнє явище і просто його замовчують. Але кожна людина, яка піддається насильству повинна знати, що рішення цієї проблеми існує.

З листопада ГО «Асоцiацiя Жiнок Панi», БФ «Карітас Краматорськ» при підтримці гранту від Інноваційного Фонду з Питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Police Training Assistance Project – PTAP (Проект підтримки підготовки поліцейських) впровадило проект «Слабка – не є безсильна». Одним з пунктів реалізації цього проекту було проведення анкетування.

Днями  у Краматорську було презентовано результати проведених заходів в рамках акції «16 днів проти насильства». Зокрема, результати анкетування. У дослідженні взяли участь 1050 респондентів. Продовжився захід відкритим семінаром, де патрульні поліцейські у форматі «живої» бібліотеки представили найбільш вражаючи та нетипові історії з власної практики.

Завершальним етапом роботи стала фасилітаційна сесія. Фахівці ДСНС разом з представниками поліції, релігійними діячами, студентами, представниками громадськості напрацьовували реальні кроки підвищення рівня обізнаності населення щодо протидії насильству.

Нагадаємо, що Краматорськ долучився до міжнародної акції «16 днів без насильства».

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут