Нові гранти чекають на жителів Донеччини та Луганщини

Про це під час робочої зустрічі з першим заступником голови Донецької облдержадміністрації Євгеном Вілінським заявила заступник директора Відділу програм з розвитку демократії та врядування Місії USAID в Україні Енн Хоппер.

Під час зустрічі Євген Вілінський розповів представникам USAID про проекти, які вже реалізовано та реалізуються у Донецькій області за підтримки обласної влади та соціальних партнерів. За його словами, зараз є потреба у чіткому аналізі актуальності створення ЦНАПів у певних об’єднаних територіальних громадах.

«Нами ведеться активна робота для спрощення отримання адмінпослуг усіма громадянами. Ваш проект може надати дуже суттєву допомогу, але перед тим ми повинні визначити як саме будуть отримувати послуги мешканці малих громад та віддалених населених пунктів. Створити ЦНАПи у кожному селі – недоцільно, тому ми пропонуємо запроваджувати механізми дистанційної роботи», – наголосив Євген Вілінський.

Впродовж діалогу учасниками зустрічі були окреслені першочергові кроки та завдання для реалізації проекту.

Нагадаємо, що в рамках сталої партнерської співпраці Донецька обласна служба зайнятості долучилася до реалізації та всебічно сприяє розповсюдженню інформації щодо проекту Чеської неурядової гуманітарної організації «Людина в біді».

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут