Пластуни привезуть в Краматорськ Вифлеємський вогонь миру

Пластуни привезуть Вифлеємський вогонь миру в міста і села Донецької області і поширять його серед місцевих мешканців.

Після офіційного початку передріздвяної скаутської традиції у Києві група пластунів доставить Світло з Вифлеєму в Краматорськ. Звідси розпочнеться подорож населеними пунктами Донбасу.

Завершиться ця символічна естафета 6 січня, у переддень Різдва Христового. До цього моменту члени скаутської організації “Пласт” передадуть Вифлеємський вогонь Президенту України, парламенту та уряду, в лікарні, дитячі будинки, громадам сотень українських міст, зокрема Донецької та Луганської областей, а також українським воїнам у зоні проведення ООС.

Група київських пластунів у тісній координації з місцевими осередками організації Східного регіону планують засвітити Вифлеємський вогонь там, де його потребують найбільше – на передових позиціях української армії по всій лінії фронту, а також громадам міст і містечок українського Донбасу. Проведення громадських акцій заплановано на 18-25 грудня:

18 грудня – Краматорськ

22 грудня – Авдіївка

23 грудня – Сєвєродонецьк

23 грудня – Бахмут

Дати проведення заходів в інших населених пунктах наразі уточнюються та будуть повідомлені додатково.

Передріздвяну традицію розповсюдження Вифлеємського вогню миру започаткували в Австрії. Проте завдяки пластунам, традицію запровадили і в Україні. Щороку з рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх українців, які чекають тепла, миру і злагоди, що єднають усіх християн у переддень Різдва.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут