Рятувальники Донеччини продовжують забезпечувати водою Торецьк

0
368

З 17 грудня у м. Торецьк, що на Донеччині, в результаті пошкодження водогону «Горлівка – Торецьк» зупинено централізоване водопостачання міст Торецьк та Залізне, смт. Північний та Південний.

Понад 40 тисяч людей залишилися без води. Ситуація ускладняються тим, що триває опалювальний сезон, та вода потрібна для утримання належного температурного Нагадаємо, щорежиму як в оселях громадян, так і на об’єктах соціальної інфраструктури.

З метою мінімізації наслідків надзвичайної ситуації, рятувальники Головного управління  здійснюють підвіз води. Представники Служби порятунку забезпечують населення як питною, так і технічною водою. Крім того, постійно здійснюється поповнення запасів технічної води у котельнях, дитячих садочках та лікарнях.

Наразі залучено 40 чоловік особового складу та 10 одиниць техніки Головного управління ДСНС України у Донецькій області.

Нагадаємо, що 16 грудня о 22:50 через порив припинена подача води по водоводу «Горлівка – Торецьк» – єдиного джерела водопостачання міста Торецька. 20 грудня співробітники КП «Компанія «Вода Донбасу» проводили ремонтні роботи пошкодженої ділянки водоводу. Продовження робіт заплановано на 21 грудня.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут