Євген Вілінський провів селекторну нараду з підрозділами ДСНС

0
222

Під головуванням першого заступника голови Донецької облдержадміністрації Євгена Вілінського в режимі селекторної наради пройшло засідання обласного оперативного штабу з питань реагування на надзвичайні ситуації.

Про це повідомляє прес-служба Донецької обласної державної адміністрації.

Під час засідання Євген Вілінський заявив, що у всіх містах та районах області мають бути створені резерви паливно-мастильних матеріалів та матеріалів, які використовуються під час ліквідації надзвичайних ситуацій.

«Більшість наших міст та районі мають перевиконання своїх бюджетів. а отже мають вільні кошти. Їх треба спрямувати на додаткове забезпечення підрозділів ДСНС, адже попереду у нас сезон підвищеної пожежної небезпеки», – наголосив Євген Вілінський.

В.о. директора департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації Павло Челпих повідомив учасникам наради, що протягом 2017 – 2018 років за рахунок регіонального матеріального резерву підрозділів ДСНС відновлено 909 житлових будинків, які постраждали внаслідок ведення бойових дій.

«За оперативними даними у Донецькій області пошкоджено або повністю зруйновано внаслідок області 2900 приватних житлових будинків. Лише 811 з них знаходяться у безпечній зоні, де можливо проведення ремонтних робіт. З огляду на матеріальні ресурси, які у нас є в наявності, можливий початок відновлення 728 з цих будинків вже у найближчі місяці», – заявив Павло Челпих.

Євген Вілінський підкреслив, що відновлення приватних житлових будинків поблизу лінії розмежування має стати пріоритетним напрямком роботи місцевих адміністрацій та підрозділів ДСНС.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут