На Донеччині попередили нанесення мільярдних збитків державі

Фінансові операції, пов’язані з легалізацією отриманих злочинним шляхом доходів на загальну суму 36 млн гривень виявили в ході перевірок співробітники ГУ ДПС в Донецькій області за січень-лютий поточного року. Про це повідомляє прес-служба відомства.

“За січень-лютий 2020 року спеціалістами управління по боротьбі з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Донецькій області виявлені фінансові операції, пов’язані з легалізацією доходів, отриманих злочинним шляхом, на загальну суму 36 млн грн і збитки за предикатні злочини на суму 1млрд 210,4 млн гривень”, – йдеться в повідомленні.

Серед виявлених порушень з ознаками кримінальних злочинів “лідирують” привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів), службове підроблення тощо.

Всі матеріали щодо проведених перевірок передані в правоохоронні органи для прийняття рішення згідно з Кримінальним Кодексом України.

За результатами розгляду 9 матеріалів приєднані до кримінальних виробництв,
1 кримінальний злочин в сфері державних закупівель на суму 3,9 млн гривень включено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут