Підприємство «Сади Донбасу» вийшло на ринки Близького Сходу

У березні 2020 року підприємство з Донеччини вперше відправило партію яблук на Ближній Схід. Розширенню географії постачання сприяла участь  представників ТОВ «Сади Донбасу» у двох міжнародних виставках, що відбулися у лютому в Берліні та Дубаї. До цих заходів підприємство  долучилося завдяки Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Під час проведення обох експозицій фахівці ТОВ «Сади Донбасу» знайшли потенційних партнерів, дізналися про нові види упаковки, вимоги міжнародного ринку до поставок товару. І вже у березні перший контейнер з яблуками успішно прибув до Катару.

Також чималий інтерес у закордонних покупців викликала можливість поставки черешні. Зараз фахівці товариства ведуть переговори з запорізькими колегами та з одним підприємством Донецької області, аби здійснювати цю доставку літаком. На виробництві зазначають, що від холодильника з їхнього складу до замовника, наприклад, у Дубаї, черешню можуть доправити за добу.

На виставках, що проходили в Берліні та Дубаї, яблуками та ягодами з Донеччини також зацікавилися покупці з ОАЕ, Індії, Єгипту, Азії, Ближнього Сходу тощо. Зараз підприємство розглядає умови подальшої співпраці з ними.

Торік «Сади Донбасу» почали співпрацювати з Проектом USAID. Серед головних напрямків співпраці – розвиток нових ринків, агрономія та сертифікація безпеки виробництва. Також працюватимуть над залученням інвестицій та модернізацією виробництва.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут