У Миронівській школі відремонтували покрівлю  

Поточні ремонтні роботи завершились у школах Бахмутського району. Одразу в трьох закладах освіти проводились ремонти під час карантину. Обсяг робіт дозволяв без порушень реалізувати плани. Найважливішим був ремонт пошкодженої покрівлі в Миронівській ЗОШ №2. Про це йдеться у повідомленні Бахмутської РДА.

Всі будівельні матеріали для цієї школи були виділені з обласного матеріального резерву, що дозволило ліквідувати проблему протікання. Ремонт перебував на особистому контролі голови Бахмутської РДА Тетяни Єрохіної, яка зазначила:

– На сьогодні Бахмутський район не може собі дозволити проведення великих ремонтних робіт внаслідок обмеженого фінансового ресурсу. Адже йдеться про особливості сплати земельного податку в зоні проведення ООС, але ми маємо створити необхідні умови для здобувачів освіти. У районі п’ять шкіл мають ушкодження різного ступеня з 2014 року, всі будівлі потребують відновлення. Вже другий рік завдяки підтримці Донецької ОДА на чолі з керівництвом, при тісній співпраці з департаментом цивільного захисту ми проводимо ремонтні роботи за рахунок будівельних матеріалів з обласного матеріального резерву. Сподіваюся, що це позитивно вплине на якість навчання наших школярів.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут