Дружківка. Допомога сиротам, що опинилися у складних обставинах

На «гарячу лінію» гуманітарного центру «Проліска», що працює за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах для біженців в Україні, з проханням про допомогу звернувся директор Дружківського соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, де на даний момент перебувають 14 повнолітніх осіб із числа дітей-сиріт.

Керівник соціального гуртожитку розповів, що тут мешкають як діти-сироти від 15 до 18 років, так і повнолітні молоді люди з числа дітей-сиріт віком до 23 років, які не мають власного житла. За словами директора, після навчання в Краматорському училищі за спеціальністю «плиточник-лицювальник» деякі зі студентів змогли влаштуватися на підприємства, але після того, як у країні ввели карантин, вони залишилися без роботи.

Хлопці живуть дружно, тому близько місяця продукти і все необхідне купували ті, хто повернувся із заробітків. Вимушена самоізоляція виявилася тривалою, тому й запаси, що зробили 14 мешканців гуртожитку, добігли кінця. У кошторисі ж гуртожитку не закладені витрати на харчування сиріт, маски, антисептик, і тому довелося звернутися за допомогою.

Співробітники гуманітарного центру «Проліска», що працює за підтримки Агентства ООН у справах біженців, відгукнулися на прохання про підтримку і доставили в соціальний гуртожиток продуктові набори, засоби захисту та особистої гігієни від донорів.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут