Нд. Лют 5th, 2023

Погода доволі непередбачувана, а цього року, здається, навіть по-особливому примхлива. Синоптики обіцяють то затяжні дощі, то незначне потепління, то знов дощі. І якщо в такий день ви залишаєтесь вдома, то ми підготували декілька порад, чим можна себе розважити, навіть у такий сльотавий день.

Прочитайте книгу

Скільки людей постійно скаржиться на недостачу часу для прочитання нової чи вже знайомої, улюбленої книги? Дощова погода дає вам прекрасну можливість зануритись у світ пригод чи корисної інформації, а монотонний стук крапель дощу по вікну налаштовує на потрібний лад. І неважливо, яку саме книгу ви виберете: для саморозвитку або ж художню.

Гарненько поспіть

Дощовий день – це відмінний привід відіспатися. Звичайний темп життя, ймовірно, не лишає нам багато шансів на таке просте, але потрібне задоволення як повноцінний сон. Звільніть себе від негативних думок, відпочиньте, аби набратися свіжих сил для нових звершень. Дощ не вічний.

Приділіть час хобі чи улюбленій справі

Звісно поціновувачам шиття, в’язання, малювання чи плетіння бісером завжди є чим себе зайняти незалежно від погодних умов. Разом із тим вдома можна займатися спортом чи йогою, а також приготувати домашні смаколики для себе чи всієї родини. Дощ надихав на створення шедеврів багатьох відомих людей, не відмовляйте і ви собі у задоволенні спробувати щось нове, чи незвичне.

Пограйте у настільні ігри

Насправді це чудовий засіб розважити себе та навколишніх. Настільні ігри, веселі чи серйозні, розвивають абстрактне мислення, уяву, пам’ять, увагу, логіку, швидкість думок чи реакції. Зараз існує величезна кількість різновидів ігор, як для великої компанії так і для декількох гравців, вони різножанрові та багатосюжетні. Не варто забувати і про пазли.

Зателефонуйте родичам чи друзям

Стиль життя людини 21 століття здебільшого передбачає постійний рух, фізичний чи інформаційний. Та попри те, що з появою мобільних телефонів ми завжди лишаємось на зв’язку, далеко не завжди знаходиться достатньо часу аби зателефонувати насправді важливим людям. Зателефонуйте батьками, чи сестрі (брату), або хорошим друзям, з якими давно не спілкувалися. Розпитайте як у них справи та поділіться своїми, і навіть у похмурий день з вами завжди будуть позитивні емоції.

Роман БАЛАБОЙКО

 

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *