Нд. Лют 5th, 2023

34 млн 725 тисяч гривень заплановано виділити на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Придбання житла відбуватиметься за рахунок субвенції з обласного бюджету та бюджетів міст, районів, об’єднаних територіальних громад на умовах співфінансування 50 на 50.  

Наразі розпорядженням голови Донецької ОДА Павла Кириленка вже затверджений Порядок надання та використання у 2020 році коштів субвенції з облбюджету бюджетам міст обласного значення, районів, ОТГ Донецької області на придбання на вторинному ринку впорядкованого для постійного проживання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та  осіб з їх числа.

Всього на умовах співфінансування передбачається придбати не менше 100 одиниць житла (квартир, будинків).

Окрім цього, у містах, районах, ОТГ області продовжується реалізація виділеної для Донецької області у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Загальна сума виділених коштів склала 78 млн 965,5 тис. грн, яка була розподілена між бюджетами міст, районів, об’єднаних територіальних громад на виплату грошової компенсації дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа, для придбання належного їм житла.

Наразі із загальної суми реалізовано 35 млн 965 тис. грн, на які придбано 93 одиниці житла. До кінця року буде придбано ще 101 одиницю житла для цих категорій.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *