Нд. Лют 5th, 2023

На одній зі стін багатоповерхівок у Центральному районі вже видно обриси нового міського стінопису. Він буде створений з ініціативи Фонду ООН в області народонаселення у рамках Всесвітньої соціальної акції «16 днів активності проти ґендерного насильства». Основний посил малюнка – запобігання насильству в сім’ї. Про це повідомляє прес-служба Маріупольської міської ради.

Автором роботи став відомий український художник Олександр Корбан. Його мурал вже є в Маріуполі – це портрет Мілани Абдурашитової, шестирічної дівчинки, яка вижила після обстрілу мікрорайону «Східний».

Будинок №107 по проспекту Миру знаходиться недалеко від площі Свободи, навпроти нього, з іншого кінця площі можна побачити мурал Мілани. На новій роботі буде зображена жінка і клітка з якої вилітає пташка – символ ніжності, миру та свободи. Його мета – привернення уваги громадськості до актуальних проблем: запобігання домашньому насильству та торгівлі людьми.

«Для реалізації проєкту було обрано міста – активні партнери Фонду ООН в області народонаселення, серед них Миколаїв, Лисичанськ, Харків і Маріуполь, для кожного створений індивідуальний ескіз. Планується, що при хороших погодних умовах малюнок буде завершено через два тижні», – розповіли у відділі у справах сім’ї департаменту соцзахисту населення.

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *