На Донеччині ліквідовано центр мінімізації податкових платежів з річним обігом у 100 млн гривень

За процесуального керівництва прокуратури Донецької області слідчим управлінням фінансових розслідувань спільно з оперативними працівниками податкової міліції ГУ ДФС в Донецькій області у рамках проведення досудового розслідування за фактом умисного ухилення від сплати податків (обов’язкових платежів) (ч. 1 ст. 212 КК України) викрито та ліквідовано центр мінімізації податкових платежів з обігом коштів на суму понад 100 млн гривень.     Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж 2018-2019 років група осіб через низку підконтрольних транзитно-конвертаційних суб’єктів господарювання здійснювала документальне оформлення і придбання податкового кредиту у підприємств оптової торгівлі побутовою хімією. У подальшому організатори злочинної схеми через реквізити вказаних суб’єктів підмінювали товарні позиції і послуги, реєстрували їх податкові накладні на адресу підприємств-вигодонабувачів реального сектору економіки Донецької та Дніпропетровської областей.

У ході обшуків у офісних приміщеннях та за місцями мешкання фігурантів у Краматорську виявлено та вилучено реєстраційні документи, печатки, первинні фінансово-господарські документи задіяних СГД, кошти у сумі понад 400 тис грн, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації та інші докази незаконної діяльності.

Наразі встановлюється загальна сума коштів, недоотриманих державним бюджетом у вигляді податків, та накладення арешту на вилучено майно.

Прес-служба прокуратури Донецької області

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут