Чт. Чер 1st, 2023

У соціальному офісі «Мультицентр» міста Маріуполя стартував новий проєкт «Шлюб за добу». Сьогодні відбулася перша весільна церемонія в новому форматі. Святкова локація розташувалася на панорамному даху будівлі. Оригінальна квіткова арка доповнила чарівну атмосферу.

Дану ініціативу реалізувало ККП «m.EHUB», завдяки пілотному проєкту Міністерства юстиції України та при співпраці з РАЦС. «Шлюб за добу» – це експрес-послуга реєстрації шлюбу без черг, що передбачає спрощену процедуру оформлення документів. Свідоцтво про шлюб та реєстрацію в Книзі записів актів громадянського стану можна отримати протягом 24 годин з моменту оформлення документів.

Першими молодятами, весілля яких пройшло у рамках нового проєкту, стали Катерина та Анатолій Єнакієви.

«Ми знайомі близько семи років, але зустрічатися почали рік тому. Поворотним моментом у нашій долі стало запрошення на весілля друзів, де ми були дружкою та дружком. Пропозицію руки і серця я зробив 13 травня в парку «Веселка», тому реєстрація шлюбу в «Мультицентрі» для нас символічна», – зазначив Анатолій Єнакієв.

«Тепер заповітне «Так» можна сказати під відкритим небом, такі сценарії весільних торжеств популярні в Європі. Також у рамках проєкту можна на місці вибрати весільні аксесуари, букет нареченої та послуги фотографа. З дня відкриття вже видано два свідоцтва про шлюб. Цими днями проходила перша повноформатна церемонія. В умовах чинного карантину тимчасово було скорочено кількість гостей», – розповіла організатор громадських заходів ККП «m.EHUB» Діана Новикова.

Щоб скористатися послугою «Шлюб за добу», потрібно зробити кілька кроків: звернутися до менеджера проєкту; вибрати дату і час державної реєстрації шлюбу; укласти цивільно-правовий договір про надання послуги.

На вибір майбутніх молодят є три види комплексних послуг. Пакет «Базовий» вартістю від 500 грн включає подачу заяви, реєстрацію шлюбу представником Державної РАГС, церемонію без участі гостей, музичний супровід. Пакет «Стандарт» (вартість від 1500 грн) передбачає подачу заяви, урочисту реєстрацію шлюбу, можливість бронювання дати і часу її проведення, церемонію за участю гостей (до 6 осіб), обкладинку для свідоцтва про шлюб, музичний супровід. Пакет «Преміум» (вартістю 4000 грн): подача заяви, урочиста реєстрація шлюбу, бронювання дати і часу її проведення, церемонія на даху «Мультицентру» за участю гостей (до 30 осіб), обкладинка для свідоцтва про шлюб, подарунковий букет квітів, музичний супровід.

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *