Чт. Чер 1st, 2023

За результатами роботи протягом перших п’яти місяців 2020 року фахівцями податкової служби Донецької області забезпечено надходження до зведеного бюджету країни у сумі майже 9,1 млрд грн, у тому числі до державного бюджету надійшло 4 млрд грн, до місцевих скарбниць – 5,1 млрд гривень.

Першочерговим завданням Податкової Донеччини є, насамперед, злагоджена та конструктивна робота податківців з представниками бізнес-спільноти задля усвідомлення ними важливості своєчасної сплати всіх належних платежів до зведеного бюджету Донецького регіону.

У розрізі територіальних управлінь Донеччини найбільші надходження до зведеного бюджету традиційно належать Маріуполю, а саме 2,9 млрд грн, або 32% від усіх надходжень по області. Мільярдний рубіж також подолав Покровськ – 1,2 млрд грн і майже наздогнав Краматорськ – 0,9 млрд гривень.

Лідерами серед основних джерел формування зведеного бюджету Донецької області залишаються:

– податок на доходи фізичних осіб – 4,9 млрд грн (54%);

– податок на додану вартість – 1,2 млрд грн (13%);

– податок на прибуток підприємств – 0,9 млрд грн (10%).

Головне управління ДПС у Донецькій області висловлює свою вдячність та повагу усім сумлінним платникам податків регіону, бо саме завдяки вам наша область та держава в цілому безупинно зміцнює та покращує свою економіку, а відтак – і рівень життя наших громадян.

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *