Сб. Січ 28th, 2023

На базі Слов’янського полку Національної гвардії пройшов навчально-методичний збір із заступниками командирів військових частин з озброєння. Учасниками заходу також стали начальники технічних частин, начальники служб технічного забезпечення Східного територіального управління та  військових частин Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії. Під час зустрічі обговорювалися питання стану роботи щодо недопущення дорожньо-транспортних пригод, новацій у законодавстві про відповідальність за випуск на лінію несправних машин та порядку перевірки якості технічного обслуговування.

У ході занять учасникам збору було представлено сучасну модель бронеавтомобіля «Новатор». Крім того, учасники зборів обговорили стан робіт з ремонту авто- та бронетанкової техніки, а також організацію сезонного обслуговування техніки з використанням ПАРМ-201 та ПТОР, порядок зберігання зброї, облік озброєння, боєприпасів тощо.

Як зазначив, підбиваючи підсумки, керівник зборів полковник Юрій Тарасов, саме від виконання кожним військовослужбовцем своїх обов’язків, від його уважності і принциповості буде залежати безпека руху, а відповідно і життя особового складу.

Відділення інформації і комунікації СхТУ НГУ

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *