Нд. Лют 5th, 2023

Заготівля достатньої кількості якісних кормів є основою для нарощування обсягів виробництва тваринницької продукції та забезпечення високої продуктивності тварин. Про це йдеться на сайті департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації.

Сільськогосподарськими підприємствами області на сьогодні заготовлено 28,6 тис.тонн сінажу, що складає 70% до потреби, також розпочато заготівлю сіна, вже заготовлено близько 100 тонн.

Одними з перших розпочали заготівлю сінажу такі підприємства як: ТОВ «Нова Нива» Нікольського району, ТОВ «Агрофірма «Світанок» та СТОВ «Агрофірма «Нива» Мар’їнського району.

Для одержання якісного сінажу господарства, які утримують невелику кількість тварин, заготівлю кормів здійснюють за наступною технологією. З трав’яної маси формують циліндричні рулони високої щільності, не пізніше 2-3 годин після пресування рулони повинні бути герметично упаковані в спеціальну плівку, кількість шарів плівки залежить від терміну зберігання кормів.

Робота по заготівлі кормів для проведення організованої зимівлі худоби та птиці на Донеччині триває.

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *