Чт. Лют 2nd, 2023

Набережна річки Бахмутки давно стала не тільки улюбленим місцем для відпочинку громади, а й візитною карткою міста Бахмута й усієї Донецької області. Це стало можливим завдяки реалізації проєкту з реконструкції та озеленення набережної за рахунок коштів спеціального фонду обласного бюджету – обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на загальну суму 17,4 млн гривень.

У рамках проєкту були облаштовані п’ять креативних зон у різних стилях: «Японія», «кантрі», «топіарне мистецтво», «східно-європейський куточок» і «вишиваний шлях».

Також було встановлено зовнішнє паркове освітлення – це 36 паркових опор та 72 світильника. На території набережної зараз знаходяться два дитячих майданчика, 50 паркових лав, 23 топіарні фігури та декоративний кований місток. Для власників транспортних засобів облаштовано простору автомобільну стоянку. Але особливою прикрасою міста Бахмута стали численні декоративні дерева, неймовірне розмаїття всіляких квітів та декоративних кущів і просто тисячі величавих троянд.

Жителі Донецької області з задоволенням відвідують цей мальовничий куток нашого регіону, поринаючи у простір комфорту, позитивних емоцій та екзотики!

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *