Пт. Чер 9th, 2023

Відділення екстреної медичної допомоги створюються у Маріуполі на базі двох міських лікарень №1 і №4.

Відкриття цих відділень забезпечить пацієнтів якісним медичним обслуговуванням, включаючи надання допомоги у найкоротший термін, застосування сучасного обладнання та комфортні умови перебування.

У міській лікарні №1 надання екстреної медичної допомоги забезпечуватимуть кімната консультацій, рентгенодіагностичний кабінет, реанімаційне відділення, мала операційну. У лікарні діє унікальний томограф, за допомогою якого вже ставлять точні діагнози і рятують життя першим пацієнтам. Словом, все відділення буде оснащене новим високотехнологічним обладнанням.

На базі міської лікарні №4 також створюється відділення екстреної медичної допомоги. Його також наповнять необхідним сучасним обладнанням для якісного обстеження пацієнтів. Тут встановлять рентген-обладнання, УЗД-апарат, відкриють лабораторію.

Головною особливістю стане поділ маршрутів пацієнтів. Наприклад, у «червоний» сектор будуть доставлятися пацієнти, які потребують реанімаційних дій. «Жовтий» прийматиме пацієнтів середньої тяжкості. «Зелений» призначається для хворих, які самостійно прийшли у лікарню. Для цього передбачені окремі входи.

З перебігом робіт на об’єктах реконструкції ознайомився голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко, який наголосив на важливості розвитку цього напряму в системі охорони здоров’я.

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *