Нд. Лют 5th, 2023

День батька в багатьох країнах відзначається у третю неділю червня. І наша країна – не виняток. День батька в Україні святкують 21 червня.

Так повелося, що значна роль у вихованні дітей відведена мамам, але ж, погодьтеся, татусі відіграють у цьому процесі не менш важливу роль. Адже батько — це авторитет, однаково важливий і для сина, і для доньки, опора, приклад для наслідування та провідник у світ дорослих.

Нам хочеться розповісти історію одного чоловіка, Батька з великої літери. Це – Олександр Васильович Шевченко з Волноваського району, смт Новотроїцьке, який разом з дружиною, маючи своїх вже дорослих дітей, вирішили у 2009 році на базі своєї родини створити прийомну сім’ю та влаштувати до неї на виховання та спільне проживання чотирьох дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Поступово, у 2012 році, влаштувавши ще додатково три дитини, прийомна сім’я переросла в дитячий будинок сімейного типу, який з часом поповнювався ще дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування. Все було добре, але в сім’ю у 2015 році прийшло велике горе – померла дружина, мама. Чоловік не розгубився, знайшов в собі сили та залишив на вихованні всіх діток, які на той час виховувалися у дитячому будинку сімейного типу в родині. Незважаючи на те, що О.В. Шевченко самотужки виховує чотирьох дітей, він знаходить в собі сили та наснагу підтримувати щільний зв’язок з дітьми, які були його вихованцями. Деякі з них мають власні сім’ї, але вони не забувають про свого вихователя, наставника, одним словом батька, приїжджають до нього в гості.

Чоловік має велике серце, й усіх дітей, яких виховував і виховує, приймає у себе вдома з радістю та відкритими обіймами.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *