Чт. Лют 2nd, 2023

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась у кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

22 червня 2020 року з нагоди цієї трагічної дати у центральному сквері м.Волновахи відбулася акція пам’яті присвячена Дню Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Згадали тих, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим, трудівників тилу, солдатських вдів та дітей війни.

Урочистим покладанням квітів до Меморіалу братської могили радянських воїнів віддали шану всім загиблим під час Другої світової війни, всім тим, хто поклав на алтар перемоги свої життя та здоров’я. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни, загиблих у наш час військовослужбовців Збройних сил України і Національної гвардії.

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні ми згадуємо усіх тих, хто пав на полі брані, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника. І наш святий обов’язок сьогодні – зберегти мир, спокій і злагоду у суспільстві задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя йшов до Перемоги.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *