Чт. Лют 2nd, 2023

У Лісабоні (Португалія) пройшов дистанційний міжнародний конкурс INTERNATIONAL COMPETITION “THE BEST MUSIC TEACHER”. Викладачкі відділу «Теорія музики» Бахмутського коледжу мистецтв ім. І. Карабиця – Людмила Шекіта, Лола Уралова, Тетяна Ялова стали лауреатами конкурсу та були нагороджені дипломами.

Конкурс для викладачів з різних навчальних закладів країн-учасників проводиться по східцях кар’єрних досягнень, напрямках та номінаціях. Метою конкурсу є публічне визнання викладачів, які мають високі досягнення у професійній діяльності, регулярно підвищують рівень своєї професійної кваліфікації і беруть участь у поширенні передового педагогічного досвіду.

Людмила Шекіта – автор сценаріїв творчих вечорів, які проводяться у Бахмутському коледжі мистецтв, а Тетяна Ялова – композитор, її музичні твори опубліковані в авторських та колективних збірках. Вона також провела більше 20 авторських концертів у різних містах України. Педагогічну діяльність обидві викладачки постійно поєднують з творчою роботою.

Лола Уралова є завідувачка відділом «Теорія музики». Саме вона стала засновником і розробником Положення про конкурс викладачів-теоретиків музичних шкіл «Paleterum».

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *