Чт. Лют 2nd, 2023

На Донеччині у рамках Регіональної програми підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб соціальним житлом для постійного та тимчасового проживання забезпечені 929 вимушених переселенців.

За інформацією прес-служби Донецької облдержадміністрації, з 929 внутрішньо переміщених осіб, які забезпечені житлом на Донеччині, трьом особам надані помешкання для постійного проживання, 72 особи користуються соціальним житлом. 854 особам надано житло для тимчасового проживання у 224 квартирах комунальної власності, й зокрема 183 квартири у Маріуполі, 18 квартир у Покровську, 2 квартири у Лимані, 10 квартир у Слов’янську та 11 квартир у Великоновосілківському районі.

Водночас, як повідомили у Донецькій ОДА, житлове питання залишається однією з найгостріших проблем для інтеграції ВПО в громади. У виконавчих органах місцевих рад зареєстровано 3936 внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які потребують забезпечення житлом. Серед них 1533 осіб перебувають на квартирному обліку для отримання житла для постійного проживання, 104 особи перебувають на соціальному квартирному обліку для отримання соціального житла, 2299 осіб перебувають на обліку для отримання житла для тимчасового проживання.

Наразі в Донецькій області за кошти Європейського інвестиційного банку тривають капітальні ремонти у чотирьох гуртожитках, два з яких розташовані у Мирнограді та два – у Бахмуті. Роботи проводяться у рамках Регіональної програми підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб у Донецькій області на 2019-2020 роки, одним із напрямків якої є «Створення належних умов проживання».

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *