Вт. Тра 30th, 2023

У рамках соціального контракту в Дружківці на території Парку культури та відпочинку з’явився дитячий майданчик. Поява цього об’єкта стала черговим, але не останнім етапом реконструкції паркової зони, що наразі триває.

 

Про встановлення дитячого майданчика в Парку культури і відпочинку розповіла начальник відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міськради Юлія Пивовар, дитячий майданчик облаштований у рамках соціального контракту з компанією VESCO. Крім того, на алеях парку встановили декоративні лавки.

У минулому році у недобудований парк, привезли елементи скейт-майданчика, який раніше розміщувався на площі Молодіжній. Перенесення скейт-парку викликало певну дискусію в місті, і наразі це питання перебуває у процесі вирішення.

Також тут з’явився атракціон на висоті – мотузковий парк, він же канатний або тайпарк – місце для активних дитячих ігор, яке повинно стати однією із розважальних зон. Між деревами розміщені лабіринти й перешкоди різного ступеня складності, які доведеться долати дітям.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *