Сб. Січ 28th, 2023

В умовах карантину служба у справах дітей Волноваської РДА здійснює особливий контроль та вживає всіх необхідних заходів соціального захисту дітей та упередження порушення їх прав.

Спеціалісти служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з дільничним інспектором Волноваського відділу поліції провели рейд «Сім’я» в смт Ольгинка та Новотроїцьке.

Учасники рейду відвідали сім’ї, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Представники місцевої влади оглянули умови, в яких проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Усі діти забезпечені всім необхідним для повноцінного розвитку: сезонним одягом та взуттям, засобами гігієни, навчальним приладдям та технікою тощо.

З сім’єю піклувальника, де існує проблема з вихованням підопічної дитини, було проведено профілактичну бесіду з метою попередження дитячої бездоглядності та скоєння правопорушень.

З батьками та опікунами проведено бесіди щодо належного виконання батьківських (опікунських) обов’язків, а також про дотримання протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню COVID-19.

 

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *