Обласний проєкт «Розбудова мережі центрів молодіжного волонтеріату в Донецькій області», розрахований на молодіжні центри області та громадські організації, що працюють з молоддю, добіг свого успішного завершення. Результати цього конкурсу будуть оголошені 4 грудня, напередодні відзначення Міжнародного дня волонтера.

У рамках проєкту були успішно реалізовані дев’ять волонтерських ініціатив, які охопили дев’ять громад області та були спрямовані на розвиток молодіжного волонтеріату та на вирішення соціальних питань тощо.

До молодіжних волонтерських команд увійшла молодь віком від 15 до 35 років та небайдужі мешканці громад. Тематика реалізованих молодіжних волонтерських ініціатив включала: обладнання велопарковок, капітальний ремонт дитячої кімнати у міській лікарні, створення на базі молодіжного центру інформаційно-консультативного центру «Ґендер: детально», забезпечення вразливих дітлахів
3D-іграшками, облаштування зони відпочинку для селищної молоді, покращення благоустрію селища та надання благодійної підтримки для мало захищених верств населення, надання матеріальної підтримки у вигляді подарункових наборів молодим матусям.

За період реалізації проєкту, було залучено до активної діяльності більше 5 тисяч мешканців області. Це свідчить, що саме молодь є рушійною силою позитивних змін.

Обласний проєкт “Розбудова мережі центрів молодіжного волонтеріату в Донецькій області” реалізується КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації та за фінансової підтримки Програми ООН з відновлення та розбудови миру.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут