Сб. Лют 4th, 2023

За підтримки Світового банку, Міжнародного банку реконструкції та розвитку й урядів європейських країн у Донецькій та Луганській областях впроваджуються нові інфраструктурні проєкти.

На засіданні Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» про перебіг реалізації проєктів розповів перший заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ростислав Замлинський.

«Дякую Уряду Франції за допомогу у забезпеченні Маріуполя питною водою. По цьому проєкту вже почалося фінансування і у найближчі роки загалом буде інвестовано 64 мільйони євро. Також вже підписані документи зі Світовим банком, з МБРР, щодо так званого проєкту «3В», у межах якого буде інвестовано близько 100 мільйонів доларів у дорожнє господарство, а також в аграрну промисловість. Починаючи від сучасної лабораторії, яка буде обслуговувати аграріїв, закінчуючи аграрними хабами, зокрема елеваторами та іншою інфраструктурою, потрібною для розвитку аграрного бізнесу», – заявив Замлинський.

Також посадовець озвучив стратегічну позицію Мінреінтеграції щодо створення партнерського чотирикутника: бізнес – влада – місцева громада – міжнародні партнери. У центрі цієї співпраці мають бути виключно інтереси жителів Сходу України.

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *