Сб. Лют 4th, 2023

Суспільно-політична та безпекова ситуація в Донецькій області перебувала у центрі уваги учасників делегації Посольства Республіки Польща в Україні. 

 

Польща приділяє значну увагу медичній системі Донецької області. Ще у липні 2020 року, в рамках проєкту «Підтримка у боротьбі з COVID-19» від Республіки Польща Слов’янська районна лікарня отримала важливе медичне обладнання. Цього разу гуманітарну допомогу одержала амбулаторія у Черкаській громаді.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцькі під час зустрічі з керівництвом обалсті зазначив, що Україна стоїть на варті безпеки Європи.

«Ви тримаєте безпеку Європи на собі, і наша допомога – це маленька подяка вам. Україна і Польща мають багато спільних проєктів, є багато перспектив для розвитку. Польща підтримує суверенітет та територіальну цілісність України», – підкреслив Бартош Ціхоцькі.

У Черкаській ОТГ відбулася урочиста церемонія передачі гуманітарної допомоги мешканцям громади для амбулаторії загальної практики сімейної медицини у вигляді сучасної системи діагностичного рентгенівського обладнання. Урядом Республіки Польща ще влітку був ініційований конкурс проєктів соціального спрямування, в якому Черкаська селищна рада прийняла участь та здобула впевнену перемогу. І результатом успішної реалізації проєкту «Боротьба з туберкульозом у Черкаській ОТГ» стала передача рентгенівського обладнання для покращання медичного обслуговування населення громади.

Поважних гостей запросили до участі у зустрічі з керівниками ведучих підприємств, що здійснюють діяльність на території громади. Учасники зустрічі обговорили шляхи подальшої співпраці з органом місцевої влади та перспективні напрямки розвитку підприємств. Планами подальшої розбудови поділилися Володимир Стрельцов, директор ПрАТ «СКВЗ», Сергій Курінний, директор ТОВ «КРАМАГРОСВІТ» та Олександр Скляров, керівник сільськогосподарського фермерського господарства «Верес».

Підсумовуючи результати зустрічі голова селищної ради Андрій Головаш зазначив, що селищна рада завжди відкрита для спілкування, обговорення  проблемних питань. Коли органи влади та бізнесу працюють в одному напрямку – робота завжди ладиться і є результат. Ми будемо шукати нові формати зустрічей і обговорювати актуальні питання сьогодення, щоб з представниками бізнесу налагодити тісні взаємовідносини і працювати на єдиний результат – благополуччя жителів громади.

Після завершення офіційних заходів, гості мали змогу ознайомитися з роботою  фермерського господарства «Верес», відвідали інклюзивно-ресурсний центр та опорний навчальний заклад загальної середньої освіти в с. Олександрівка.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *