Мінреінтеграції спільно з Мінцифри розпочали підготовку до відкриття центру підтримки підприємців «Дія. Бізнес» у Краматорську, який має на меті збільшити кількість зареєстрованих підприємців в Україні.

Як заявив заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Снавер Сейтхалілєв, у стратегії економічного розвитку Донецької і Луганської областей приділяється пріоритетна увага цифровому розвитку східних регіонів.

«Ми вже мали розмову з міністерством цифрової трансформації, щоб найближчим часом у  Краматорську відкрити центр підтримки підприємців «Дія. Бізнес», який буде точкою опори для бізнесу в Україні. Такі центри вже є в Харкові та Миколаєві. Тому з нашого боку ми готові підтримувати такі ініціативи, щоб подібні центри відкривалися в тому числі на Донеччині й Луганщині», – наголосив Снавер Сейтхалілєв під час конференції «Демократичне управління громадою на основі даних. Кейси Краматорська та Слов’янська».

Крім того, він додав, що Мінреінтеграції спільно з Міністерством розвитку громад та територій працюють над створенням інформаційно-аналітичного порталу економічного розвитку Донеччини і Луганщини, у рамках якого буде розроблена система даних для розвитку регіону.

Снавер Сейтхалілєв також зазначив, що стратегічна позиція Мінреінтеграції в напрямку цифрового розвитку східних регіонів – це партнерський трикутник влади, місцевої громади й бізнесу.

Як відомо, нещодавно на порталі «Дія» запрацював Гід з державних послуг. Внутрішньо переміщені особи (ВПО) та громадяни України, які проживають на тимчасово окупованих територіях можуть знайти в цьому гіді деталізовану інформацію про послуги, які надає держава. Нині на сервісі доступна інформація про більше ніж 1200 державнихпослуг.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут