Учні навчальних закладів загальної середньої освіти Донецької області є постійними активними учасниками заходів у межах Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка».

Ця акція проводиться з метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення просвітницької роботи та практичних дій з охорони й збереження орнітофауни. До практичної роботи акції у підгодівлі зимуючих птахів нашого регіону щорічно приєднуються гуртківці Донецького обласного еколого-натуралістичного центру.

Вихованці гуртків «Юні лісівники», що працюють на базі Ярівського шкільного лісництва «Мурашка» та Благодатненського шкільного лісництва «Лісовички» виготовили годівнички з різноманітних матеріалів: деревини, пластикових пляшок, картонних коробок, з дитячої формочки для піску, гарбуза, наповнили їх та власноруч розвісили на території шкільних лісництв.

Активність учнівської молоді до участі в акції свідчить про гуманне ставлення до птахів, мотивацію до їх охорони та бажання допомогти зимуючим птахам вижити у скрутні зимові місяці.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут