На Донеччині розпочато операцію «Новорічна ялинка 2021»

Державна екологічна інспекція у Донецькій області повідомляє про посилення заходів державного нагляду (контролю) під час періоду заготівлі дерев хвойних порід у період підготовки до новорічних свят 2021 року.

«Державна екоінспекція розпочинає заходи з виявлення незаконних рубок та перевезення новорічних ялинок, а також контроль за дотриманням правил торгівлі, законності реалізації та придбання новорічних ялинок на території області тощо», – йдеться в повідомленні.

Також розроблено план по організації та проведенні заходів щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації хвойних насаджень в період підготовки до 2021 року спільно з працівниками органів внутрішніх справ, громадських інспекторів з охорони довкілля.

Довідка:

Згідно із ст. 65 КУпАП, незаконне вирубування та пошкодження дерев або чагарників тягне за собою штраф у розмірі від тридцяти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510-1020 гривень).

За порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів рослинного світу з ст. 88-1 КУпАП передбачено штраф від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів (510-1700 гривень) з конфіскацією об’єктів рослинного світу чи без такої.

За шкоду, заподіяну лісу внаслідок самовільної рубки хвойних насаджень розраховуються збитки згідно з «Про затвердження такс для обчислення
розміру шкоди, заподіяної лісу», затверджених Постановою Кабінету міністрів України від 23.07.2008 р. №665.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут