Коронавірусна хвороба минулої доби забрала ще 9 життів на Донеччині. Двоє пацієнтів померли від COVID-19 у Мар’їнській ОТГ. По одному летальному випадку у Сартанській, Мангушській, Нікольській, Вугледарській, Покровській, Мирноградській і Краматорській ОТГ.

За понеділок, 14 грудня, лабораторії повідомили про ще 402 хворих, серед яких 18 дітей. Серед інфікованих – 295 у Маріупольській ОТГ; 62 у Краматорській ОТГ; 9 у Нікольській ОТГ; 8 у Костянтинівській ОТГ; 7 у Лиманській ОТГ; 6 у Бахмутській ОТГ. По 3 випадки зараження коронавірусом – у Дружкіській і Мангушській ОТГ. По 2 – у Сартанській, Слов’янській і Покровській ОТГ. По одному випадку – у Світлодарській, Великоновосілківській та Очеретинській ОТГ.

«Пандемія не збавляє обертів. Зі збільшенням кількості хворих зростають і шанси заразитися для кожного. Тому необхідно бути дедалі обачнішими, – зазначив, звертаючись до мешканців Донецької області, голова обласної держадміністрації Павло Кириленко. -Будьте відповідальними! Уникайте масових скупчень людей, носіть та регулярно змінюйте маски, ретельно мийте руки з милом. Бережіть себе та своїх близьких!»

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут