Поліцейські Донеччини з початку карантину припинили роботу 147 закладів за порушення протиепідемічних правил. Зокрема було припинено роботу 10 нічних клубів, які працювали всупереч карантинним обмеженням.

 

Як поінформували у відділі комунікації поліції Донецької області, щодня поліція проводить понад 600 перевірок, зокрема рейди по торгівельних, розважальних закладах, ресторанах і кафе тощо.

Поліцейські продовжують профілактичну роботу з суб’єктами господарювання та громадянами, попереджають про необхідність дотримання карантинних вимог.

Публічну безпеку контролюють 48 мобільних груп, до складу яких входять представники МОЗ, Держспоживслужби, ДСНС.

Відносно порушників, які не реагували на попередження поліції, складено понад 4700 адміністративних матеріалів за ст. 44-3 КУпАП (порушення правил карантину людей). Із них 2 146 адмінпротоколів – відносно суб’єктів господарювання, 2620 постанов – відносно громадян, які відмовилися від носіння масок у громадських будівлях або у громадському транспорті.

За минулу добу до відповідальності притягнуто 11 керівників закладів та 124 порушника маскового режиму. Припинено роботу нічного клубу в Маріуполі.

Поліція закликає дотримуватися карантинних правил заради збереження свого здоров’я та безпеки інших людей.

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут