Коронавірусна хвороба забрала ще 9 життів на Донеччині. Чотири летальних випадки зафіксовані у Краматорській ОТГ та по одному – у Покровській, Костянтинівській, Соледарській, Ольгинській і Торецькій ОТГ.

За вівторок, 15 грудня, лабораторії повідомили про ще 403 хворих, серед яких 19 дітей. 220 нових інфікованих на COVID-19 у Маріупольській ОТГ; 77 – у Краматорській ОТГ; 38 – у Слов’янській ОТГ; 14 – в Олександрівській ОТГ; 13 – у Торецькій ОТГ; 10 – у Костянтинівській ОТГ; по 4 – у Бахмутській, Дружківській і Покровській ОТГ; 3 – у Часовоярській ОТГ; по 2 – у Черкаській, Сартанській, Мирноградській, Мангушській, Миколаївській і Лиманській ОТГ; по одному – у Соледарській, Кальчицькій, Іллінівській і Нікольській ОТГ.

У своєму щоденному зверненні до жителів області голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко зазанчив:

«Пандемія триває. Заразитися може кожен, і не можна наперед знати, яким буде перебіг хвороби. Єдиний спосіб захиститися від неї – дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних настанов МОЗ.

Закликаю всіх до відповідальної поведінки! Уникайте масових скупчень людей, носіть та регулярно міняйте маски, ретельно мийте руки з милом. Не наражайте на небезпеку себе та своїх близьких!».

Докладніше дивіться у сюжеті Донеччина TV

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут