Усі контрольні пункти в’їзду-виїзду в районі операції Об’єднаних сил функціонують у штатному режимі. Як повідомили у прес-центрі штабу ОС, за рішенням Командувача Об’єднаних сил контрольні пункти відкриті для пропуску щоденно з 08.00 до 16.00.

Проте російсько-окупаційні війська заблокували функціонування більшості гуманітарних дорожніх коридорів. За цих обставин у КПВВ «Щастя», «Золоте», «Гнутове», «Майорське», «Мар’їнка» громадяни лінію не перетинали.

Фактичнно щоденний пропуск здійснюється лише в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Станиця Луганська», а рух дорожнім коридором до КПВВ «Новотроїцьке» окупанти розблоковують двічі на тиждень у понеділок та п’ятницю.

Так, минулої доби в КПВВ «Станиця Луганська» 543 особи пройшли в бік тимчасово окупованої Луганщини, а 967 осіб пройшли на контрольовану територію. Також учора представниками окупаційної адміністрації на один день було розблоковано перетин лінії розмежування навпроти КПВВ «Новотроїцьке», де 126 громадян та 23 транспортних засобів прослідували на тимчасово окуповану територію України, водночас 63 громадянин та 13 транспортних засоби прослідували на контрольовану територію.

З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції під час перетину КПВВ діють протиепідемічні заходи. Переміщення по території контрольногу пункту здійснюється із дотримання соціальної дистанції та надягнутими індивідуальними засобами захисту органів дихання. Крім того для пропуску на контрольовану територію громадяни повинні пройти температурний скринінг та дати згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції з використанням єдиного електронного сервісу «Вдома» або обсервації.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут