У Маріупольській міській лікарні №1 з’явилося оновлене відділення реконструктивної хірургії голови та шиї. Тут на сучасному обладнанні вже проводять необхідні операції на щелепно-лицьовій області після аварій, оперативних втручань тощо. Про це повідомляє прес-служба Маріупольської міської ради.

Міський голова Вадим Бойченко зазначив, що це новий підхід у лікуванні жителів міста та регіону.

«Маріуполь володіє талановитими, професійними лікарями, деякі з яких приїжджають до нас з інших міст. У нас є фінансовий ресурс, який ми готові направляти в розвиток медицини. Є база, на якій можна розвивати нові напрямки. Упевнений, через реалізацію таких проєктів Маріуполь стає сильним медичних центром Сходу України», – підкреслив Вадим Бойченко.

Допомога у впровадженні нових методів діагностики і лікування надала Всеукраїнська асоціація щелепно-лицевої хірургії. Її голова Василь Рибак зазначив, що у маріупольського центру є вся необхідна база для розвитку.

Відділення успішно поєднує в собі потенціал медицини і науки. Як розповів завідувач відділенням, хірург Сергій Карпенко, пацієнту, який звернувся в відділення, проводять комп’ютерну томографію. Потім в Приазовському державному технічному університеті друкують 3-D сканування. Це дозволяє лікарям спрогнозувати майбутній вигляд обличчя, а пацієнтові побачити, як він буде виглядати після оперативного втручання. У всіх кабінетах і палатах проведено ремонт. В операційній закуплений сучасний хірургічний стіл та ендоскопічна стійка німецького виробництва. Встановлено екран, що дозволяє візуалізувати хід операції.

Директор міської лікарні №1 Лариса Мамаєва зазначила, шо відділення є черговим доказом трансформації медицини Маріуполя: «За останні п’ять років медицина міста змінилася кардинально. Ми навіть не вірили, що зміни можуть так швидко відбуватися. У нас реконструйовано шість відділень. Зараз проводяться ремонтні роботи в сьомому. Ми забезпечені новою високопрофесійної технікою. Тільки в ЛОР відділення було закуплено обладнання на 12 млн гривень. Тепер у нас є і оновлене відділення реконструктивної хірургії голови та шиї, що дозволяє проводити унікальні операції на базі нашої лікарні».

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут