Перший взвод охорони першого підрозділу охорони Служби судової охорони Донеччини збагатив банк крові для дітей у Краматорську.

Як поінформували у прес-службі Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області, перший взвод охорони першого підрозділу охорони Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області став донорами крові у КНП «Станція переливання крові м. Краматорська». Донорські матеріали призначені для дітей, які страждають захворюваннями крові або терміново потребують переливання крові.

Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області активно підтримують будь-які заходи, метою яких є підтримка, збереження життя та безпеки людей.

До того ж така процедура є корисною і для здоров’я самих донорів – покращує серцево-судинне здоров’я, знижує ризик розвитку серцевих нападів та інсультів, знижує ризик розвитку раку та спалює калорії.

Цілісна кров, її компоненти та препарати з неї щодня рятують життя жертвам автокатастроф, пожеж, нещасних випадків, породіллям при великій крововтраті, недоношеним новонародженим немовлятам, пацієнтам із захворюваннями крові (лейкоз, апластична анемія, гемофілія і т.ін.), людям, яким належить хірургічна операція, трансплантація органів або протезування.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут